עיצוב אתרים

ממוקדי חוויית משתמש

עיצוב אתרים

בעת הקמת אתר אינטרנט, המטרה הראשית היא ליצור אתר התומך בפעילות העסקית. אלו יכולים להיות אתרי מכירות, אתרי תדמית, אתרים המציעים שירותי מידע עבור הלקוחות והגולשים ועוד. פרויקט הקמת אתר תמיד דורש תערובת של ארבעה מרכיבים – רעיון או צורך, אפיון אתר, עיצוב אתר, ופיתוח אתר.

הבעיה מתחילה בתפיסה של רבים לגבי עיצוב אתרים, רבים מתייחסים לנושא במונחים של יופי ואסתטיקה. מבחינתם אם האתר נראה טוב, לפחות בעיניהם, עם קצת תמונות וגרפיקה אז הוא מעוצב טוב. האמת שעיצוב אתרי אינטרנט הוא חשוב, אך קצת יותר מורכב.

עיצוב אתרים

החשיבות בשילוב חווית משתמש בעיצוב האתר

בתהליך עיצוב אתר אינטרנט יש דבר אחד חשוב שחייבים לשים בראש ובראשונה והוא זה שמכתיב את כל פרטי העיצוב. אני מדבר על חוויית המשתמש, כל פרויקט עיצוב אתר חייב לקחת בחשבון את ממשק המשתמש ואת החוויה של הגולש באתר. תכנון לקוי של ממשק משתמש יכול לחרוץ גורלות ולהביא לנטישת גולשים.

ניסיון של מאות פרויקטים

אנו ב KRS מבינים את צרכי הגולשים ואת דפוסי התנהגותם, זהו תחום בו אנו עוסקים שנים רבות, עם ניסיון של מאות פרויקטים מאחורינו. בכל פרויקט עיצוב אתר, תזכו לעיצוב שיותאם לחברתכם ולמטרותיה העסקיות. וזאת כמובן בהתחשבות מלאה בממשק המשתמש ובחוויית הגולש, תוך שימת דגש ויישום של - שמישות, שיווקיות ונגישות (UX). בכל פרויקט יספק את העיצוב ארט דירקטור מומחה לעיצוב ולחוויית משתמש מבית KRS.

פנה אלינו עוד היום, ואנו נתאים את עיצוב האתר שלך לדפוסי ההתנהגות של הגולשים ובכך את העיצוב המנצח.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר