פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

שירות מסחר אלקטרוני ייחודי בעבור חברת B4UPAY

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב ממשק משתמש לשירות מסחר אלקטרוני בעבור חברת B4UPAY

השירות החדש הושק על מנת לשנות את הרגלי הצריכה של הלקוח ועל מנת להשיג לו את המחיר האטרקטיבי ביותר למוצר לאחר שביצע סקר שוק. הלקוח מזין באתר את המוצר והמחיר הרצוי לו, והשירות מפנה בקשה זו לספקיו לאפשר להם להציע הצעה מתאימה.

על הפרויקט

שירות B4UPAY הוא שירות חדש שבא לשנות הרגלי צריכה על מנת להשיג ללקוח הסופי את המחיר האטרקטיבי ביותר לאחר שביצע סקר שוק (אינטרנט, חנויות פיזיות וכדומה). באמצעות הזנה באתר של המוצר הרצוי + המחיר המינימאלי לתשלום, השירות יפנה עם מידע זה לספקים הרלוונטיים ויאפשר להם להציע הצעה נמוכה יותר. עסקה תאושר במחיר מקסימאלי של שני אחוז פחות מהעלות אותה ביקש הלקוח באתר.

מטרות ויעדים

המטרה הראשית שלנו בפרויקט זה הייתה ליצור התנהגות צרכנית חדשה ברכישות אונליין לטובת הצרכנים והספקים גם יחד. צריכה מחושבת, הוגנת, דיסקרטית, וללא פגיעה בשם הספק במידה והוא בוחר לרדת במחיר. מתן אפשרות ללקוח להביע את רצונו בנושאי התקציב, וליצור בכך חינוך שוק מחדש עבור תהליכי הרכישה באינטרנט. כמו כן, מטרה נוספת שלנו בפרויקט זה הייתה יצירה ושמירה על אמינות. הספקים מקבלים ביקושים לעסקאות ודאיות והצרכנים מקבלים ודאות לעסקה במחיר הטוב ביותר עבורם. זאת תוך כדי ייצור ושמירה על אמינות לאורך כל הדרך. איכות, זמינות, אמינות ו-וודאות, לצד מחיר אטרקטיבי.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה בתהליך האפיון והעיצוב של הממשק. כחלק מתהליך האפיון ביצענו מחקר שוק מקיף, הכלל ניתוח מערכות דומות, ניתוח קהל היעד של המערכת ועוד. אחריו אפיינו ותכננו את מודל הניווט, יצרנו תרשימי זרימה ועץ מסכים ומהם תכננו את ההיררכיה הפנימי של כל מסך באמצעות Wireframes, בהתאם למגבלות המערכת, ובהתחשבות בקהל היעד והמגבלות הפיזיות של הממשק.

פרטים נוספים

קטגוריה

Web & Portals

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

https://b4upay.com/

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר